Hakkımızda | Kay-Naş | Tır ve Minivan Komple Parsiyel Taşıma

Hakkımızda

1992'den Günümüze
Güvenilir Taşımacılık

30 + Yıl

Lojistik Deneyimi
Awesome Image

Kay-Naş ,30 yılı aşkın bir süredir Türkiye'de nakliyat sektöründe faaliyet gösteriyor ve güvenilir, küresel lojistik ağın parçası.

Firmamız 12 adet çekici,15 adet dorse ve 8 adet Minivan (Speedy Van) olmak üzere toplam 35 öz-mal araç filosu ile özellikle Avrupa ( Doğu / Batı ) ülkelerine hizmet vermektedir. Bünyemizde bulunan Minivan araçlarımız ile 36 saatte Almanya, Hollanda, Belçika, İspanya ve Fransa’ya Express servisimiz ve her hafta düzenli olarak Almanya, Hollanda , Belçika , İsviçre parsiyel çıkışlarımız vardır.

Kay-Naş Nakliyat olarak müşterilerimize ithalat-ihracatta komple, parsiyel ve transit taşımacılık hizmeti vermekteyiz. .

Awesome Image
Kay-Naş Nakliyat
Yönetim Kurulu
0t

Komple
& Parsiyel

İSTATİSTİKLER
0t
Komple Taşıma
0t
Parsiyel Taşıma
0t
Transit Taşıma
Awesome Image
Awesome Image
Kurumsal

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti için sürekli iş süreçlerini iyileştiren, toplam kaliteyi ön planda tutan, yaratıcı çözüm önerileri ile inisiyatif kullanabilen genç,dinamik ve deneyimli uzman kadroları ile sektör de önde gelen firmalar arasında yer almak.
Kurumsal

Vizyonumuz

Ekonomik sınırların kalktığı, rekabetin maksimum düzeye eriştiği bir ortamda nakliye ve dağıtımı sorun olmaktan çıkartacak imaj, araç ve teknolojik alt yapıya sahip, sektörüne yön veren, öncü bir marka firması olmak.
Kurumsal

Kalite Politikası

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak ve yerine getirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. Maliyet, süre ve kalite açısından müşteriyi memnun edebilmek, operasyon bazında müşteri şikayetlerini minimum seviyeye indirebilmek.
Neden Kay-Naş Nakliyat ?

Nakliye Hizmetlerimizi
Seçmeniz İçin 4 Neden

Şeffaf Fiyatlandırma

Müşterilerine vermiş olduğu tekliflerde şeffaf fiyat politikası sunuyoruz.
01

Zamanında Teslimat

Gönderilerinizi gideceği ülkeye zamanında teslim ediyoruz.
02

Gerçek Zamanlı İzleme

Tüm araçlarımızdaki GPRS donanımı sayesinde online takip imkanı
03

7/24 Çevrimiçi Destek

Müşterilerimize 7/24 çevrimiçi destek veriyor ve çözümler sunuyoruz.
04
Yetki Belgelerimiz

Profesyonel Sertifikalarımız