Komple Taşımacılık | Kay-Naş

Awesome Image

Komple Taşımacılık

Avrupa ve Balkan Ülkeleri ithalat ve ihracat yüklemelerinde komple taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.
Awesome Image

Karayolu Komple Taşımacılık

Firmamız 12 adet çekici,15 adet dorse ve 8 adet Minivan (Speedy Van) olmak üzere toplam 35 öz-mal araç filosu ile özellikle Avrupa ( Doğu / Batı ) ülkelerine hizmet vermektedir. Bünyemizde bulunan Minivan araçlarımız ile 36 saatte Almanya, Hollanda, Belçika, İspanya ve Fransa’ya Express servisimiz ve her hafta düzenli olarak Almanya, Hollanda , Belçika , İsviçre parsiyel çıkışlarımız vardır. Kay-Naş Nakliyat olarak müşterilerimize ithalat-ihracatta komple, parsiyel ve transit taşımacılık hizmeti vermekteyiz. .
Awesome Image
Destinasyonlar
0
Gittiğimiz Ülke Sayısı
Awesome Image
Taşıdığımız Yük
0+
Yılda Taşınılan Yük/Ton

Komple Taşımacılık Nedir?

Komple taşımacılık, tek bir müşteriye ait yükün bir araca yüklenerek taşınması işlemine verilen isimdir. Bu yöntemde yükün aracı tam olarak doldurması önem arz etmektedir. Bütün taşıma konteyner ile taşınabildiği gibi açık araçlar ile de taşınabilmesi mümkündür. Yoğun bir şekilde kullanılan bu taşımacılık türü, müşteriye birçok kolaylık sağlamaktadır. Komple taşımacılık ile ağır tonajlı ve hacimli yüklerin taşıması da yapılabilmektedir. Karayolu, denizyolu, demiryolu ve havayolu ile beraber tercih edilebilecek bir tür olan bu taşımacılıkta Kay-Naş Nakliyat olarak farklılıklar da ortaya koyuyoruz.
Awesome Image

Fiyat Avantajı

Komple Taşımacılık, tüm karayolu taşıma seçenekleri içinde en ekonomik taşıma modelidir. Yeter ki yukarıda anılan araç tiplerinden birini komple olarak doldurmaya yetecek kadar yükünüz olsun
Awesome Image

Zaman Tasarrufu

FTL Taşımacılık, sürat konusunda da birinciliği kimseye kaptırmaz. O tüm taşıma seçenekleri içinde en hızlı taşıma modelidir. Yükleme biter bitmez hemen yola çıkar ve direkt olarak alıcına yönlenir.
Awesome Image

Esneklik

FTL Taşımacılık modelinde palet, varil, bidon, fıçı, IBC tank, big bag çuval, vs her türlü ambalaj içindeki veya dökme haldeki her türlü malzemenizi rahatlıkla taşıtabilirsiniz.

Kay-Naş Nakliyat İle Güvenli ve Zamanında Taşımacılık

Komple taşımacılık için karayolunun tercih edilmesi durumunda kapıdan kapıya teslimat şansı olmaktadır. Yük aktarmasız bir şekilde fabrikadan alınarak teslimat noktasına kadar açılmadan ve herhangi bir müdahalede bulunulmadan taşınır. Bu sayede yükün hasar görmesinin önüne geçilirken elleçleme işlemleri de azaltılır. Ayrıca teslimatın tek bir yere yapılacak olması sebebiyle ciddi anlamda zamandan tasarruf sağlanabilir.

Maliyet Optimizasyon

Azaltılmış Taşıma Süresi

GPRS Takip Sistemi

Operasyonel Mükemmellik