Parsiyel Taşımacılık | Kay-Naş

Awesome Image

Parsiyel Taşımacılık

Avrupa ve Balkan Ülkeleri ithalat ve ihracat yüklemelerinde parsiyel taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.
Awesome Image

Karayolu Parsiyel Taşımacılık

Firmamız 12 adet çekici,15 adet dorse ve 8 adet Minivan (Speedy Van) olmak üzere toplam 35 öz-mal araç filosu ile özellikle Avrupa ( Doğu / Batı ) ülkelerine hizmet vermektedir. Bünyemizde bulunan Minivan araçlarımız ile 36 saatte Almanya, Hollanda, Belçika, İspanya ve Fransa’ya Express servisimiz ve her hafta düzenli olarak Almanya, Hollanda , Belçika , İsviçre parsiyel çıkışlarımız vardır. Kay-Naş Nakliyat olarak müşterilerimize ithalat-ihracatta komple, parsiyel ve transit taşımacılık hizmeti vermekteyiz. .
Awesome Image
Destinasyonlar
0
Gittiğimiz Ülke Sayısı
Awesome Image
Taşıdığımız Yük
0+
Yılda Taşınılan Yük/Ton

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

“Parsiyel”, İngilizce’den dilimize geçmiş, orijinal hali “partial” olan ve “bütününü kapsamayan, tam olmayan, kısmi” anlamında bir sözcük… Parsiyel Taşımacılık ya da bilinen diğer adı ile Parça Yük Taşımacılığı da kısaca bir aracın birden fazla göndericiye tahsis edilmesi şeklinde izah edilebilecek bir taşıma türü olup yine İngilizce “tam treyler yükünden az” anlamındaki “Less Than Truck Load” kelimelerinin baş harflerinden hareket ile “LTL Taşımacılık” olarak da anılır. Parça Yük Taşımacılığı modelinde aynı lokasyon ya da aynı rut üzerindeki çok sayıda göndericiden toplanan parça yükler, aynı araç ile yola çıkar ve yine aynı lokasyon ya da aynı rut üzerindeki çok sayıdaki alıcıya teslim edilir
Awesome Image

Fiyat Avantajı

Birim taşıma maliyetleri esas alındığında Parsiyel Taşımacılık Komple Taşımacılıktan sonra en ekonomik taşıma modelidir. Total taşımacılık maliyetleri irdelendiğinde ise bir anda en hesaplı modele dönüşür.
Awesome Image

Zaman Tasarrufu

Parsiyel Taşımacılık, zaman konusunda Komple Taşımacılıktan sonra en avantajlı taşıma modelidir. Toplama ve dağıtım işleri belli bir güzergah üzerinden yapıldığından teslimatlar da sadece +1 iş gününde sağlanmaktadır.
Awesome Image

Esneklik

Komple bir aracı doldurmaya yetecek kadar yükü olmayan göndericilerin adresi çoğu zaman kargo firmaları olmaktadır. Ancak bu tür şirketler sadece kolili ürünler taşırken, parsiyel taşımalarda ürünleri tek olarak almaktayız.

Kay-Naş Nakliyat Parsiyel Teslim Süreleri

Teslim tarihlerimiz belirlenirken öncelikli olarak yasalarca belirlenmiş günlük araç sürme ve dinlenme süreleri ve yine kanunlarla düzenlenmiş azami hız limitleri dikkate alınmaktadır. Buna göre yapılan düzenlemeler neticesinde, çıkış ve varış noktaları arasındaki mesafe 900 Kilometre ve altı olan merkezler için 1+1 işgünü; 901 kilometre ve üzeri olan merkezler için ise maksimum 2+1 işgünü içinde teslimat öngörülmüştür. Elbette bunların tarafımızca taahhüt edilmiş azami süreler olduğunu; fiiliyatta ise teslimatların daha kısa süreler içinde gerçekleştiğini; +1 işgünlük ek sürelerin ise opsiyonel olarak verildiğini de ayrıca belirtmek isteriz.

Maliyet Optimizasyon

Azaltılmış Taşıma Süresi

GPRS Takip Sistemi

Operasyonel Mükemmellik