Minivan Express Taşımacılık | Kay-Naş

Awesome Image

Minivan Express Taşımacılık

Avrupa ve Balkan Ülkeleri ithalat ve ihracat yüklemelerinde minivan express taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.
Awesome Image

Gönderilerinize Express Çözümler

Kay-Naş 5 adet Minivan Express öz mal araçları ile Türkiye ile Avrupa arasında güvenli ve zamanında taşımacılık hizmet sunmaktadır. Türkiye – Avrupa, Avrupa-Türkiye arası Minivan Express Servisi sayesinde çok daha güvenli ve zamanında kapıdan kapıya (door to door) teslimat güvencesiyle hizmet vermektedir. Maksimum 15 ve 17 m3, 1300 kg, 6 Euro Palet taşıma kapasiteli öz mal araçları ile ülke ve mesafeye göre hızlı teslimatlar yapan Kay-Naş Nakliyat, aynı zamanda sınır kapılarından da hızlı geçiş sağlayabiliyor.
Talep Edilen Zaman Aralığında Dürüst, Güvenilir ve Hızlı Servis
Tüm Gümrük İşlemleri İçin Çözüm Ortaklığı
Müşteri İhtiyaçlarına Uygun Olarak Özel Endüstriyel Çözümler
Awesome Image
Destinasyonlar
0
Gittiğimiz Ülke Sayısı
Awesome Image
Taşıdığımız Yük
0+
Yılda Taşınılan Yük/Ton

24-72 Saat Arası Tüm Avrupa'ya Hızlı Servis

Kay-Naş Nakliyat ürünleriniz, gideceği yere bağlı olarak ortalama olarak 24 ile 84 saat civarında teslim edilir. Minivan ekspres taşımacılığı size lojistikte en hızlı çözümü sunar. Kay-Naş Nakliyat olarak, modern araçlarımız ile 1,3 tona kadar olan yüklerinizi her yere taşıyoruz. Minivan ekspres taşımacılığı ile garantili taşıma gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz çözümler diğer taşıma yöntemlerine göre daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomiktir. Ayrıca havayolu taşımacılığına göre de daha az evrak ve formalite işlemi ile taşıma işlemleriz gerçekleşir. Minivan taşıma hizmetlerimiz tüm Avrupa’yı kapsamaktadır.
Minivan araçlarımızla, gönderilerinizi müşterinizin kapısına kadar teslim edilebilmektedir. (Door to door) Express Kargo taşıması yapan Minivan minibüslerimizin 2021 ve 2022 model Crafter, Sprinter ve Ducato.
Awesome Image

Araç Yük Kapasitesi

5 adet öz mal minivan araçlarımız 15 ve 17 M3 hacime sahip olup 1300 kg kadar yükleme yapabilmektedir. GPRS donanımlı, profesyonel sürücüler ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Awesome Image

Crafter Araç Ölçüsü

Minivan Araç Teknik Özellikleri – Wolkwagen Crafter Euro6 Motor. İç Uzunluk 4050 - İç Genişlik 1832 - İç Çamurluk Arkası 1380 - Arka Kapı Yükseklik 1861
Awesome Image

Man Araç Ölçüsü

Minivan Araç Teknik Özellikleri- Man Panelvan İç Uzunluk 4070- İç Genişlik 1870- İç Çamurluk Arkası 1422- Arka Kapı Yükseklik 1790-

Kay-Naş Nakliyat İle Tüm Avrupa Elinizin Altında

Filomuzda tüm araçlar GPRS donanımı bulunmaktadır. Bu sayede, gönderinizin takibini tam zamanlı olarak sizlere bildirebilmekteyiz. Şoförlerimiz, express taşıma için özel eğitilmiş olup uzun yıllara dayanan deneyimleri sayesinde sevkiyatlarınızın teslimatını zamanında sağlayabilmektedir. Minivan araçlarımızla, malzemeleriniz müşterinizin kapısına kadar teslim edilebilmektedir. (Door to door)
Talep Edilen Zaman Aralığında Dürüst,Güvenilir ve Hızlı Servis Tüm Gümrük İşlemleri İçin Çözüm Ortaklığı Müşteri İhtiyaçlarına Uygun Olarak Özel Endüstriyel Çözümler Tüm Avrupa’da Esnek Hareket İmkanları İle Kapıdan Kapıya Taşımacılık

Maliyet Optimizasyon

Azaltılmış Taşıma Süresi

GPRS Takip Sistemi

Operasyonel Mükemmellik